Social Media

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
מזל טוב  לנויה ישראלי-ינאי, על המינוי החדש לתפקיד של מנהלת אגף תקשורת שיווקית ביס, פלאפון ובזק בינלאומי.
בתפקידה הקודם היתה מנהלת אגף תקשורת שיווקית בלאומי קארד.

June 4th, 9:40 am

Superbrands Israel

*** "תשתמשו בראש, בסוליות ובנשמה כדי להיות משווקים ומנהלים טובים יותר" ***

עמוס שפירא, לשעבר מנכ"ל סלקום, אל-על וחוגלה-קימברלי, ערך כיתת אמן מיוחדת לחברי ה-CMO Club של Superbrands במסגרתה הוא סיפק להם טיפים ותובנות, שיעזרו להם להיות מנהלים ומשווקים מצטיינים:

"יותר מדי משוקים ומנהלים נוטים להשתמש רק בניתוחים אנליטיים, כלומר ב"ראש" שלהם, ושוכחים שכדי להצליח צריך להפעיל גם את ה"סוליות" – כלומר לקבוע מדדים ויעדים לביצוע ולעקוב אחריהם, וגם את ה"נשמה": כלומר לטפל ולטפח את המוטיבציה של הצוות והעובדים", כך פתח עמוס שפירא, לשעבר מנכ"ל סלקום, אל-על וחוגלה קימברלי, את כיתת האמן שערך לסמנכ"לי השיווק, חברי ה-CMO Club של Superbrands בישראל.
שפירא, כיום יו"ר בהתנדבות של עמותת אלו"ט, מחבר הספר "הראש הסוליות והנשמה" ויוצר ערוץ היוטיוב "ניהול לא לגאונים בלבד", שיתף את סמנכ"לי השיווק בניסיונו הרב בשיווק ובניהול משברים, וסיפק להם תובנות וטיפים להמשך הקריירה שלהם.
כך למשל, סיפר שפירא כי דווקא ההצלחה הכבירה בהחדרת האגיס לישראל תרמה בעקיפין לכישלון השקת פעילות קימברלי קלארק בטורקיה, אותה הוא הוביל. "העובדה שהצלחנו להכניע בישראל ענקית כמו פרוקטר אנד גמבל גרמה לנו לחשוב שבטורקיה המצב יהיה דומה", סיפר שפירא, "אלא שלא היינו ספקנים מספיק, לא למדנו מספיק את השטח – ולא שיערנו עד כמה פרוקטר חזקה ועוצמתית בטורקיה. הלקח שלי אליכם הוא תמיד להיות ספקנים, ולא לחשוב שאם הצלחתם בעבר זה מנבא את הצלחתכם בעתיד".
שפירא הדגיש את החשיבות של ניהול עובדים במיוחד בעיתות משבר. לדבריו, כל מנהל צריך להבין שהצלחתו תלויה בעובדים שמקיפים אותו, במיוחד אם הוא מתקדם לדרגת מנכ"ל, שם הוא צריך לקבל החלטות בתחומים שבהם הוא לא התמחה במהלך הקריירה שלו.
"המעבר מתפקיד סמנכ"ל לתפקיד מנכ"ל אינו מעבר של דרגה אחת אלא מעבר של אלף דרגות", הסביר שפירא, "ובמיוחד לסמנכ"לי שיווק, שרוב הקריירה שלהם עברה במסלול התמחות אחד וכעת הם נדרשים להבין ולקבל החלטות בנושאים כמו כספים, לוגיסטיקה או משאבי אנוש".
שפירא, שכמנכ"ל עבד עם סמנכ"לי ומנהלי שיווק רבים, אמר כי מניסיונו – הסמנכ"לים שהצליחו יותר והתקדמו מהר יותר היו אלא שידעו לתכלל טוב יותר את עבודתם, וידעו להפעיל טוב יותר את הצוותים שבאחריותם כמו גם גורמים שותפים בארגון. כטיפ למנהלים שבדרך, הזהיר אותם שפירא שלא לעשות את הטעות שהוא עשה כמנהל ולא להתבלבל בין הצורך להיות אסרטיבי לבין התנהגות בוטה כלפי כפיפים שיש להימנע ממנה.
בקשר לניהול משברים, אמר שפירא שמניסיונו ארגונים לא יכולים להיערך מראש למשברים או לתרחישי משבר אלא עליהם להטמיע את ההבנה כי משבר יגיע בוודאות, אך לא ידוע מתי. במהלך המשבר מציע שפירא לדאוג להמשיך ולנהל את צוות העובדים, ולא לשחרר הצהרות או מידע אם אין וודאות מוחלטת שכך יקרה. "אם אינכם בטוחים ב-100% אל תיכנעו ללחץ של התקשורת שרוצה לדעת מה קרה ומתי יסתיים המשבר", הזהיר שפירא והמליץ: "ותמיד תזכרו שהלקוחות לא כועסים עליכם שיש משבר, כי גם הם מבינים שמשברים עלולים לפרוץ, אלא הם יכעסו עליכם אם לא תדעו לטפל בו כמו שצריך".

מפגשי כיתת אמן מיועדים לסמנכ"לי שיווק ומנהלי שיווק, החברים ב-CMO Club של ארגון Superbrands בישראל.
... See MoreSee Less

*** תשתמשו בראש, בסוליות ובנשמה כדי להיות משווקים ומנהלים טובים יותר ***

עמוס שפירא, לשעבר מנכל סלקום, אל-על וחוגלה-קימברלי, ערך כיתת אמן מיוחדת לחברי ה-CMO Club של Superbrands במסגרתה הוא סיפק להם טיפים ותובנות, שיעזרו להם להיות מנהלים ומשווקים מצטיינים:

יותר מדי משוקים ומנהלים נוטים להשתמש רק בניתוחים אנליטיים, כלומר בראש שלהם, ושוכחים שכדי להצליח צריך להפעיל גם את הסוליות – כלומר לקבוע מדדים ויעדים לביצוע ולעקוב אחריהם, וגם את הנשמה: כלומר לטפל ולטפח את המוטיבציה של הצוות והעובדים, כך פתח עמוס שפירא, לשעבר מנכל סלקום, אל-על וחוגלה קימברלי, את כיתת האמן שערך לסמנכלי השיווק, חברי ה-CMO Club של Superbrands בישראל.
שפירא, כיום יור בהתנדבות של עמותת אלוט, מחבר הספר הראש הסוליות והנשמה ויוצר ערוץ היוטיוב ניהול לא לגאונים בלבד, שיתף את סמנכלי השיווק בניסיונו הרב בשיווק ובניהול משברים, וסיפק להם תובנות וטיפים להמשך הקריירה שלהם.
כך למשל, סיפר שפירא כי דווקא ההצלחה הכבירה בהחדרת האגיס לישראל תרמה בעקיפין לכישלון השקת פעילות קימברלי קלארק בטורקיה, אותה הוא הוביל. העובדה שהצלחנו להכניע בישראל ענקית כמו פרוקטר אנד גמבל גרמה לנו לחשוב שבטורקיה המצב יהיה דומה, סיפר שפירא, אלא שלא היינו ספקנים מספיק, לא למדנו מספיק את השטח – ולא שיערנו עד כמה פרוקטר חזקה ועוצמתית בטורקיה. הלקח שלי אליכם הוא תמיד להיות ספקנים, ולא לחשוב שאם הצלחתם בעבר זה מנבא את הצלחתכם בעתיד.
שפירא הדגיש את החשיבות של ניהול עובדים במיוחד בעיתות משבר. לדבריו, כל מנהל צריך להבין שהצלחתו תלויה בעובדים שמקיפים אותו, במיוחד אם הוא מתקדם לדרגת מנכל, שם הוא צריך לקבל החלטות בתחומים שבהם הוא לא התמחה במהלך הקריירה שלו.
המעבר מתפקיד סמנכל לתפקיד מנכל אינו מעבר של דרגה אחת אלא מעבר של אלף דרגות, הסביר שפירא, ובמיוחד לסמנכלי שיווק, שרוב הקריירה שלהם עברה במסלול התמחות אחד וכעת הם נדרשים להבין ולקבל החלטות בנושאים כמו כספים, לוגיסטיקה או משאבי אנוש.
שפירא, שכמנכל עבד עם סמנכלי ומנהלי שיווק רבים, אמר כי מניסיונו – הסמנכלים שהצליחו יותר והתקדמו מהר יותר היו אלא שידעו לתכלל טוב יותר את עבודתם, וידעו להפעיל טוב יותר את הצוותים שבאחריותם כמו גם גורמים שותפים בארגון. כטיפ למנהלים שבדרך, הזהיר אותם שפירא שלא לעשות את הטעות שהוא עשה כמנהל ולא להתבלבל בין הצורך להיות אסרטיבי לבין התנהגות בוטה כלפי כפיפים שיש להימנע ממנה.
בקשר לניהול משברים, אמר שפירא שמניסיונו ארגונים לא יכולים להיערך מראש למשברים או לתרחישי משבר אלא עליהם להטמיע את ההבנה כי משבר יגיע בוודאות, אך לא ידוע מתי. במהלך המשבר מציע שפירא לדאוג להמשיך ולנהל את צוות העובדים, ולא לשחרר הצהרות או מידע אם אין וודאות מוחלטת שכך יקרה. אם אינכם בטוחים ב-100% אל תיכנעו ללחץ של התקשורת שרוצה לדעת מה קרה ומתי יסתיים המשבר, הזהיר שפירא והמליץ: ותמיד תזכרו שהלקוחות לא כועסים עליכם שיש משבר, כי גם הם מבינים שמשברים עלולים לפרוץ, אלא הם יכעסו עליכם אם לא תדעו לטפל בו כמו שצריך.

 מפגשי כיתת אמן מיועדים לסמנכלי שיווק ומנהלי שיווק, החברים ב-CMO Club של ארגון Superbrands בישראל.
Z ogromną radością przedstawiamy laureata Superbrands 2020 - Markę LEGO i od razu zapraszamy do zabawy 😎

RakietoWieża przebudowana przez ośmioletnią Anię wyrusza na wielką przygodę!
Policja czy pizzeria? To Polizzeria przebudowana przez sześcioletniego Adasia!
Poznajcie Policjobota przebudowanego przez Michała, lat 11, który szuka obecnie Partnera!
Kreatywność dziecka jest nieograniczona. Przebudowywanie zestawów bez instrukcji – to świeże spojrzenie na świat.

Świat potrzebuje kreatywności! I na to liczymy od Was. Potrzebujemy Waszych kreatywnych nazw dla tych zestawów, a trzy najbardziej kreatywne otrzymają od nas niespodziankę 😊 

Zabawa trwa do piątku 5 czerwca, do godziny 15.00 - zwycięzców podamy już w poniedziałek 😉
Die Wahl zu den SUPERBRANDS GERMANY 2020/2021 hat begonnen. Wir freuen uns, auch in diesem Jahr eine hochkarätige Jury an Bord zu haben, die die besten Marken Deutschlands auswählt. In loser Reihe wollen wir Ihnen die neuen Jury-Mitglieder vorstellen.

Heute: Claudia Mina, langjährige Geschäftsführerin der Düsseldorfer Postproduction Pirates n Paradise. Sie hat als Werbeprofi das richtige Gespür für den kommunikativen Output der nominierten Marken. Willkommen in der #Superbrands-Jury, liebe Claudia Mina! 💪🚀

Einen Überblick über alle Jurorinnen und Juroren finden Sie hier:
https://germany.superbrands.com/die-exklusive-jury-2020-2021

Comment on Facebook

The Best Jury Ever 👏💯👏

June 3rd, 12:01 pm

Superbrands UK

Join us in celebrating #pridemonth ... See MoreSee Less

Join us in celebrating #pridemonth
„Marketinška zajednica godinama naglašava važnost kontinuiranog i strateškog rada na razvoju branda – s razlogom.”, izjavila je Alice Almer, Marketing & Communications Manager, RIT Croatia, te članica je Superbrands stručnog vijeća. “Brand je ukupno iskustvo koje korisnici imaju ne samo s proizvodima i uslugama, već i s organizacijom koja ih proizvodi te njezinim zaposlenicima s kojima dolaze u dodir. Spomenuto govori o nužnosti zauzimanja holističkog pristupa u razvoju i njegovanju branda. U tom kontekstu izrazito je bitna i kvaitetna promocija brand kulture, a to je upravo ono što Superbrands radi!“
la #CANIRAC sugiere la eliminación de los menús y como opción pone pantallas o uso de códigos QR. Nos das tus menús, y lo elaboramos con tu logotipo y colores corporativos $250 pesos por QR. Whatsapp 5543739291

June 2nd, 2:05 pm

Superbrands UK

Black Lives Matter #blackouttuesday ... See MoreSee Less

Black Lives Matter #blackouttuesday
Niebawem kolejna, XIV już edycja nagród Superbrands 2020. Kto w tym roku otrzyma Nagrodę Honorową? Dowiecie się już we wrześniu. A w poprzedniej edycji było tak:
9 maja 2019 r. w hotelu Hilton w Warszawie odbyła się uroczysta Gala, która zakończyła XIII edycję projektu Superbrands Polska. Nagroda Honorowa trafiła w ręce Pana Pawła Pawlikowskiego – reżysera i scenarzysty, wybitnej osobowości świata filmowego. W środowisku artystycznym i poza nim – uznawanego za jeden z ważniejszych głosów kina na świecie. Nazwisko Pawła Pawlikowskiego jest marką klasy światowej, sławiącą Polskę i dającą nam powód do dumy. Jego wybitne artystyczne dokonania odbijają się głośnym echem na całym świecie. Prowokują do dyskusji, zmuszają do ciągłego zadawania sobie najważniejszych pytań o zbiorową tożsamość.
Video image

Comment on Facebook

The beautiful BDR collection calendar.✨ 
Enjoy June! 🤩☀️ 🧚‍♀️

#BDRcalendar2020 #SolitarDarSolidar #NotTogetherNotAlone #superbrandsromania #BDRAssociates #calendar #vintage #june #1stofjune
Snažan brend je motivator – ne samo ponašanja potrošača, već i vaših zaposlenika i suradnika. Jaki brendovi utječu na zadovoljstvo radnika, njihovo povjerenje i lojalnost. 🙂

#brendingbiblija #jesteliznali #superbrands
Load more